Jsou zobrazeny pouze vybrané akvitiy. Zobrazit všechny aktivity

Venkovní hry

Pro děti Pro dospělé Venkovní aktivity


Vytvoříme na vaší akci ZÓNU VENKOVNÍCH HER, kterou přizpůsobíme vašim přáním i možnostem - prostor, rozpočet. Mezi oblíbené hry patří Cornhole, Discgolf, Kubb, Kan-Jam, dále známé hry jako je Petanque, Kroket i méně známé hry, např. Spikeball nebo Spin Ladder. Výhodou těchto volnočasových her je jejich fyzická nenáročnost, proto jsou vhodné pro děti, dospělé i seniory.

Cornhole - hra pocházející z ameriky. Cílem je hodit sáčky s kukuřicí do otvoru v hrací desce nebo na hrací desku a získat 21 bodů dříve než soupeř nebo soupeřící tým.

Discgolf - dynamicky se rozvíjející hra nejen v ČR. Princip je stejný jako u golfu, jen místo hole a míčku mají hráči discgolfové disky, které se snaží umístit na co nejmenší počet hodů do discgolfových košů. 

Kubb - krásná hra pocházející ze Švédska. Cílem hráčů nebo týmů je pomocí házecích kolíků shodit všechny kvádry (kubby) na soupeřově polovině a nakonec krále uprostřed. Tip: Kubb můžete zakoupit na www.rekrezona.cz, je to krásná hra na zahradní víkendovou párty.

Kan-Jam - čtyřlístek venkovních či zahradních her doplňuje Kan - Jam. Cílem této hry je hodit létající disk na Kan Jam válec nebo do otvoru, přičemž spoluhráč může disk v letu usměrnit. Hra je tedy určena pro 2 dvoučlenné týmy. 

V repertoáru máme také další hry, mezi které patří Číselný kubb, Spin Ladder, Kroket, Petanque. Rádi na vaší akci vytvoříme ZÓNU VENKOVNÍCH HER, které bude odpovídat vašim potřebám - počet lidí na akci, prostorové podmínky, délka programu, ..

Technické podmínky:

zajištění prostoru dle domluvy na danou aktivitu.